Radicore Forum
Fast Uncompromising Discussions. FUDforum will get your users talking.

Date Registered:
Message Count: 0 Messages (0 average messages per day)
Show all messages by MichaelGomez
Real Name: Michael T. Gomez
Status: Junior Member
Last Visited: Wed, 01 February 2012 04:33
E-mail: [Send user an e-mail message]
Homepage: http://aizik-abraham.co.il
Gender:Male
Location: 2163 Half and Half Drive
Occupation: Buinessman
Interests: Traveling,Watching TV.
Biography: לימוד נהיגה. מקצוע מסוכן בו מחויב המורה שתבחר להיות ערני במשך כל השיעור בפרט, ובמשך כל היום, בכלל. מיותר לציין, לימוד נהיגה טומן בתוכו אחריות רבה. חשוב לבחור מורה לנהיגה ותיק, בעל מוניטין, שם טוב ומחיר שווה-נפש. וחשוב אף יותר, לוודא כי מאחורי המורה לנהיגה עומד בי"ס לנהיגה שיוכל להבטיח כלי התמודדות וחלופות בהתאם לכימיה שלך עם מורה הנהיגה. מורה נהיגה ותיק, שעבר עשרות, מאות ואף אלפי תלמידי לימוד נהיגה, כנראה גם עשה עבודה מאוד טובה עם רובם. המורה לא ימשיך ללמד במשך זמן כה רב ללא איזשהו משוב חיובי.
Date Of Birth: Wed, October 10, 1979
Show all messages by MichaelGomez

Current Time: Fri Dec 02 18:39:31 EST 2022

Total time taken to generate the page: 0.01150 seconds